Studio 4 Paulina Chłopek
+48 732 556 657 paula.chlopek@wp.pl

Salon i pokoje

Projekty oparte są na nowoczesnych rozwiązaniach i trendach w designie meblowym, które sprawdzą się zarówno  w     dużych,  jak i małych przestrzeniach użytkowych. Połączenie stylów i wprowadzenie do wnętrza naturalnych materiałów takich jak np. drewno czy kamień, pozwoli dla stworzenie dla ciebie przytulnego i niepowtarzalnego wnętrza. 

Kuchnia

Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w twoim domu. Projekty tworzone są w oparciu o zasady ergonomii i wykorzystaniu najnowszych materiałów. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta  powstaje projekt, spełniający każde wymagania.

Sypialnia

Odpowiednio zaprojektowana przestrzeń pozwoli ci się cieszyć komfortem i będzie stanowiła oazę spokoju po ciężkim dniu w pracy. Dzięki współpracy z wieloma firmami meblowymi stworzę dla ciebie wnętrze o wspaniałym wyposażeniu.

Łazienka

Każdy marzy o pięknej i funkcjonalnej łazience. Dla tradycjonalistów proponuję wykorzystanie naturalnych materiałów i wprowadzenie do wnętrza ciepłych akcentów kolorystycznych . Dla tych, którzy wolą nowoczesne rozwiązania moje projekty wzbogacam o metaliczne akcenty i piękne wielkoformatowe mozaiki.

Wnętrza publiczne

Moja pracownia oferuje projektowanie wnętrz: hotelowych, biurowych, restauracji, gabinetów, salonów kosmetycznych i klubów.

WSPÓŁPRACA
Close Menu

Polub nas na Facebooku!

×